Apple знизила ціни на смартфони

301

Apple сильно обрушила офіційні ціни на iPhone XS і iPhone XR.

загрузка...

Чутки про те, що смартфони iPhone XS і iPhone XR продаються далеко не найкращим чином, з’явилися ще восени минулого року, проте компанія Apple їх спростовувала.

Проте, після опублікованого» яблучною » корпорацією звіту за 2018 року стало зрозуміло, що її справи дійсно йдуть не кращим чином. Відразу після цього глава компанії Тім Кук дав інтерв’ю журналістам, в якому він пообіцяв найближчим часом знизити офіційні ціни на свої телефони у країнах світу, де за останні роки місцева національна валюта знецінилася.

Високопоставлений співробітник стримав свою обіцянку, в результаті чого Apple сильно обрушила офіційні ціни на iPhone XS і iPhone XR, які тепер можна купити набагато дешевше, ніж коли-небудь раніше.

Хоч «яблучна» корпорація і не стала міняти цінники на свою продукцію в офіційних торгових точках в онлайн-магазині, але вона звернулася до своїх партнерів, тобто дистриб’юторам, попросивши їх знизити вартість фірмової продукції. За рахунок цього всі моделі флагманів стали дешевшими на цілих $ 150. В даний час обвалення цін торкнулося тільки Китай і Японію, тобто ринки, де у Apple останнім часом справи йдуть не кращим чином, якщо говорити про мобільних пристроях.

Зниження вартості на цілих $150 вкрай позитивно позначилося на продажах iPhone XS і iPhone XR, бо попит на них миттєво зріс на цілих 70{c33fdc0af50eebc56930e31a19c0090e6b8f3cf0109eaa329bb0e34edef02b2f}, тобто майже в два рази. Судячи з усього, «яблучна» корпорація зуміла знизити вартість фірмової продукції нижче психологічної позначки, в результаті чого її почали активно розкуповувати. В майбутньому, швидше за все, попит зросте ще сильніше.

Незабаром Apple збирається переглянути свою цінову політику в деяких країнах світу, де з-за сильного зростання курсу долара і євро фірмові гаджети стали набагато дорожче. Зниження цін, звичайно, зробить дуже позитивний вплив на попит з боку покупців.

Джерело