Apple почала продавати відновлені MacBook Air в Європі

96

Офіційно відновлені моделі MacBook Air і Mac mini ретельно перевірені.

загрузка...

9 лютого, Apple почала продавати відновлені MacBook Air і Mac mini 2018 року в Європі. Списки відновлених моделей MacBook Air 2018 року також з’явилися в американському онлайн-магазині компанії, але покупка поки неможлива.

У Великобританії базова модель офіційно відновленого MacBook Air оцінена в 1 019 фунтів стерлінгів , що на 180 фунтів стерлінгів дешевше від звичайної ціни. Базова модель Mac mini коштує 679 фунтів стерлінгів. У США відновлені моделі MacBook Air скоро почнуть продаватися за ціною в 1 019 доларів.

Варто зазначити, що в США авторизовані реселери, такі як Amazon і B&H, в даний час пропонують новий, невідновлений MacBook Air 2018 року за 999 доларів. Подібні акції на Mac mini зустрічаються рідше, тому потенційним покупцям варто подумати про придбання відновленої моделі.

Apple стверджує, що офіційно відновлені моделі MacBook Air і Mac mini ретельно перевірені, протестовані, очищені і переупакованы, а всі керівництва і кабелі включені в комплект поставки. На пристрої також поширюється стандартна річна гарантія Apple, при цьому можна продовжити до трьох років з AppleCare+.

Відновлені MacBook Air і Mac mini 2018 року доступні в Іспанії, Франції, Німеччині, Ірландії, Бельгії, Великобританії та Італії.

Джерело