Apple Pay та Google Pay можуть втратити популярність через європейські закони

77
Apple Pay та Google Pay можуть втратити популярність через європейські закони
Apple Pay та Google Pay можуть втратити популярність через європейські закони / Фото з вільних джерел

Найближчим часом банківські організації можуть відмовитися від використання Face ID як єдиного методу ідентифікації під час авторизації в мобільних додатках.

Про це повідомляє Forbes.

загрузка...

Цього вимагає Європейська директива про платіжні послуги, яка вступить в силу у вересні 2019 року і буде вимагати від клієнтів банків обов’язкового використання двофакторної аутентифікації при вході в обліковий запис з метою забезпечення збереження заощаджень.

Згідно з положеннями Директиви, біометричні способи ідентифікації незалежно від їх типу не можуть вважатися досить надійним засобом підтвердження особи користувача і повинні доповнюватися унікальним «знанням» або унікальним «інструментом встановлення особи». Такий законодавчий акт передбачає паролі або секретні фрази, або спеціальний токен, сканування якого вкупі зі зчитуванням особи або відбитка буде підтверджувати авторизацію.


Новий закон вимагатиме від банків обов’язкового використання двофакторної аутентифікації при вході до веб-банкінгу

Крім входу в банківський додаток, двофакторна аутентифікація буде також вимагатися при здійсненні майже всіх значущих дій з рахунком від переказу грошових коштів до здійснення покупки через інтернет. Це в значній мірі ускладнить користування онлайн-банкінгом, відкинувши галузь у розвитку на кілька років назад, коли навіть сканери відбитків пальців були рідкістю.

Особливо страшно за сервіси типу Apple Pay, які також повинні підкоритися європейським законам і зобов’язати користувачів підтверджувати особистість іншим методом.

За словами Марка Каррана – директора з банківської справі в Clysdale & Yorkshire Bank – банкам доведеться неабияк попрацювати над своїми додатками, щоб одночасно виконувати закон і зберегти колишній рівень зручності для користувачів.

Щоб полегшити процес взаємодії з рахунками, розробники можуть зробити так, щоб для перевірки балансу, проведених операцій та інформації про кешбек не було потрібно підтверджувати особистість за двофакторною системою, обходячись тільки біометрією. В іншому, на жаль, спростити доступ не вдасться.

Джерело

Еще у нас есть:
Подборка чехлов на телефон
Игра "Угадай смартфон"