Apple готується до релізу AirPower

211

Аксесуар через зміни в конфігурації буде трохи товстіший.

загрузка...

Бездротова зарядка Apple AirPower може дебютувати в найближчі місяці. Компанія має намір випустити пристрій разом з оновленим футляром для AirPods цієї весни.

Аксесуар із-за змін в конфігурації буде трохи товщі, ніж очікувалося раніше, повідомляє джерело MySmartPrice. Apple також працює над кількома ексклюзивними функціями для AirPower, які стануть доступні тільки з виходом iOS 13. Можливо, пристрій зможе розпізнавати, які саме гаджети до нього підключилися, і буде присвоювати їм ідентифікатори для відстеження прогресу кожного з них.

Аксесуар також визначить, у якого з заряджаються пристроїв найбільший дисплей, щоб відображати на ньому відсотки заряду батареї. Орієнтовна ціна бездротової зарядки складе $150.

Одночасно з Airpower» яблучна » корпорація також готує і нову версію AirPods. За даними порталу, дизайн бездротових навушників, не рахуючи нового покриття, залишиться практично ідентичним оригіналу, але при цьому зміниться начинка. Розробники поліпшать якість баса і додадуть більше датчиків, в тому числі і для моніторингу серцевого ритму. Нові AirPods вийдуть в двох кольорах (білому і чорному), а їх ціна складе близько $ 200.

 Apple випустила першу бета-версію iOS 12.2 для розробників, яка включає в себе новий екран налаштування для бездротових навушників AirPods. Судячи з опублікованого зображення, власники аксесуара зможуть викликати «яблучну» помічницю через голосову команду «Привіт, Siri».

Джерело