Apple готує революційний інтерфейс, який будуть копіювати всі

297

Не секрет, що компанія Apple здатна випускати революційні продукти. При цьому у хлопців з Купертіно виходить задавати тренди навіть в тих випадках, коли вони не бувають першими.

Наприклад, першим смартфоном з вирізом став Essential Phone, але тренди задали саме Apple, запровадивши FaceID. В даний час майже всі смартфони мають вирізи зі сканером особи.

загрузка...

У 2019 нас чекає чергова революція, за якою безсумнівно підуть всі інші виробники. Йдеться про новий спосіб взаємодії з інтерфейсом.

У 2007 році Стів Джобс представив технологію multitouch, за своєю масштабністю нова технологія Apple буде не гірша. Йдеться про hovering-multitouch (ширяють жести).

Читайте також  У коді iOS 12 виявили згадку двох sim-карт

Щось подібне сьогодні можна зустріти в смартфонах Samsung Galaxy Note. Перо здатний взаємодіяти з екраном на відстані 30 мм без дотиків. Вперше подібну технологію представила компанія Sony, випустивши на ринок Xperia Sola з технологією Floating Touch в 2012 році.

У випадку з iPhone, за чутками, Apple повністю адаптує інтерфейс iOS, додасть підтримку декількох торкань (Note 9 підтримує лише один дотик), а також збільшить відстань взаємодії з 30 мм до 50 мм.

Однак на цьому нововведення не закінчуються. За даними корейських колег з etnews , Apple оснастить iPhone (2019) потрійною задньою 3D-камерою TOF, яку можна зустріти в недавно представленому Oppo R17 Pro. Дана камера здатна сканувати простір і перетворювати його в 3D-модель. Над чимось подібним раніше працювала компанія Google (Project Tango).

xD22qcunSE4

Подібна технологія від Microsoft

В купі дві дані технології дозволять Apple створити щось абсолютно нове. Компанія може повністю перейти на управління жестами без торкань при підтримці AR. І щось нам підказує, що мова йде про справжню революцію.