Функціональність веб-версії музичного сервісу Apple Music була розширена — повідомляє сайт 9to5mac, що посилається на спостереження користувачів порталу Reddit, згідно з якими, в браузерної версії Apple Music тепер можна слухати треки цілком.

Раніше, якщо що, на сайті Apple Music можна було послухати тільки уривки пісень, а для повноцінного використання необхідно було запускати спеціалізоване додаток. Зараз же деякі обмеження були зняті, правда про повноцінному використанні Apple Music в браузері мова все ще не йде.

«Раніше на сайті можна було слухати хіба що фрагменти музичних композицій, а зараз пісні доступні цілком. Але тільки після авторизації — без неї вам все як і раніше будуть запропоновані винятково уривки» , — кажуть мешканці Reddit.

У браузері, крім того, не можна складати списки відтворення, стежити за активністю друзів, а також додавати альбоми, тобто нормально користуватися веб-версією Apple Music все ще неможливо. Певні зрушення в бік розширення функціоналу веб-версії, проте, не можуть не радувати — відзначають експерти, які пильно стежать за мережевою інфраструктурою Apple.