AnTuTu назвав найшвидші смартфони серпня: Meizu 16th наступає на п’яти Xiaomi Black Shark

208

Розробники AnTuTu опублікували свіжий рейтинг найбільш продуктивних Android-смартфонів. За останній місяць в топ-10 з’явилися три нових смартфона, а найбільшим сюрпризом став Meizu 16th, який посів відразу друге місце.

Китай домінує

загрузка...

Флагману Meizu впритул наблизився ігровому смартфону Xiaomi Black Shark (він уже кілька місяців поспіль очолює рейтинг). Тільки цим апаратам вдалося переступити межу в 290 000 балів. Швидше за все, це пов’язано з використанням рідинного охолодження Snapdragon 845, завдяки якому чіп може довше працювати на повній потужності. У порівнянні з липневим звітом результат «Чорної акули» залишився приблизно на тому ж рівні — 292 887 «папуг».

З п’ятого на третє місце піднявся Smartisan Nut R1, поліпшивши середній показник майже на 15 000 балів. Чи то оптимізація зробила свою справу, то чи виробник навчився маніпулювати бенчмарками. В першу п’ятірку також потрапили топова версія безрамочніка Vivo NEX і «як-би прозорий» Xiaomi Mi 8 Explorer Edition.

Місця з шостого по восьме займають Oppo Find X, OnePlus 6 і Samsung Galaxy Note 9 — єдиний не китайський флагман в цьому списку (тільки це версія на SD845, а не фірмовому Exynos 9810). Результати смартфонів приблизно однакові, а ось замикають Xiaomi Mi 8 і Mi Mix 2S вже трохи від них відстають.

На порозі змін
Найближчим часом в рейтингу AnTuTu може змінитися лідер — на підході ще один геймерський смартфон ASUS ROG Phone, а в жовтні відбудеться анонс Huawei Mate 20 на найпотужнішому мобільному чіпі Kirin 980.

Для iOS-пристроїв топ-10 поки не опублікований, але якихось кардинальних змін до презентації новинок Apple чекати не варто.