Як і очікувалося, традиційний форум розробників комп’ютерних ігор від Electronic Arts, стала трендом нинішнього сезону. Особливий інтерес експертів і фанатів, викликала п’ята частина «Поля битви», присвячена діяльності союзних військ в 1943 році.

На Е3 2018 у трейлері Battlefield V були показані всі «родзинки» нової глави історії Другої Світової війни, якою бачать її молоді розробники гри. У цьому плані все очікувано, деякі європейські країни починають розуміти, що настав момент потрібно боротися проти свого ситуативного партнера, гітлерівської Німеччини. Головні фішки п’ятої частини складаються в розмаїтті засобів ураження і оборони.

Крім того, введена суто особиста історія одного з персонажів, а саме норвезької дівчини. Наскільки ця смілива задумка стане популярною, покаже майбутнє. До речі, не настільки вже й далеке. Нова частина стане доступна користувачам уже з середини жовтня поточного року. Нагадаємо, за десятиліття з початку випуску гри Battlefield, в боях взяло участь не менше 50 мільйонів геймрів.