31 травня відбулася презентація операційної системи Xiaomi MIUI 10, яка поки доступна тільки в бета-тестуванні. Фахівці назвали список смартфонів Xiaomi, які після оновлення отримають портретний режим і функцію розмиття фону без подвійного модуля камери.

Популярні ефекти розмиття фону досягається за допомогою подвійної камери, один з модулів якої відповідає за ефект боке. Однак виробники в новій версії інтерфейсу уможливили портретну зйомку, як для основної камери, так і для фронтальної. Зроблено це за допомогою впровадження машинного навчання в MIUI 10.

Серед моделей, які будуть підтримувати цю функцію, названі: Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi6 (для фронтальної камери), Xiaomi Mi5, Xiaomi Mi5S, Xiaomi Mi5S Plus, Xiaomi Mi Note 2, Xiaomi Mi Max/Mi Max 2, Xiaomi Redmi Note 5 (для фронтальної камери), Xiaomi Redmi Note 4/4X (індійська версія), Xiaomi Redmi Note 3, Xiaomi Redmi 4/4X, Xiaomi Redmi 5.

Нагадаємо, що нова версія ПО стане доступна тільки в липні. Крім камери була оптимізована робота і продуктивність пристрою, розширені можливості штучного інтелекту, а також усунуті недоліки попередньої версії.