Майбутні iPhone будуть випускатися з роз’ємом USB-C замість звичного для Apple інтерфейсу Lightning. Про це повідомляє DigiTimes.

Розробники Apple переглядають компоновку зарядних пристроїв і пов’язаного з ними інтерфейсу.

Оновлення з’явиться на iPhone і iPad наступного покоління. Можливо, у Apple з’явиться серія iPhone 2019 з підтримкою USB Type-C.

Цікаво, що впровадження USB Type-C в MacBook серії Apple вже спонукало виробників ноутбуків наслідувати їхній приклад.

Очікується, що використання USB-C в інших гаджетах Apple також прискорить впровадження цього роз’єму виробниками смартфонів.

Зараз роз’єм USB Type-C є у всіх флагманських мобільних апаратів на Android. Популярність інтерфейсу Type-C у виробників дешевших моделей буде багато в чому залежати від впровадження цього роз’єму в iPhone.

У моделях iPhone, які будуть представлені восени поточного року, портів USB-C не буде. Apple все ще перебуває в стадії редизайну і не зможе за місяці, що залишилися впровадити цю технологію.

Експерти виділяють кілька головних “доводів” за впровадження USB C.

Уніфікація роз’ємів, кабелів і аксесуарів з новими ноутбуками Apple і з іншими пристроями. USB-C активно освоюють виробники комп’ютерів, планшетів, смартфонів. В одних він замінює і доповнює USB Type A, в інших витісняє Micro-USB.

Рекомендація Єврокомісії по уніфікації зарядних пристроїв для мобільних пристроїв. Зараз це Micro-USB, в майбутньому, ймовірно, посада перейде до Type-C, але точно не перейде до Lightning.

Кращі параметри – вище швидкість передачі даних, більше потужність для зарядки.