В інтернеті з’явилося відео реалістичного концепту Samsung Galaxy Note 9, дебют флагмана відбудеться через два місяці. Задня і передня панелі корпусу південнокорейського фаблет покриті товстим захисним склом.

Витоки у Всесвітню мережу приймають все більш серйозний характер, в неї злили відеоматеріал з концептуальним гаджетом відомого виробника. Компанія представила на початку року моделі Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus. В даний час вона готується до анонсу флагманського фаблет Galaxy Note 9. Експерти, вивчивши зображення, припустили, що гаджет буде мати мінімальні відмінності по дизайну від випущених раніше моделей. Лицьова поверхня передньої частини корпусу є дисплеєм Infinity, він має тонкі рамки з чотирьох сторін. У правій верхній частині знаходиться спеціальна кнопка Bixby. У Samsung Galaxy Note 9 подвійна основна камера має горизонтальне розташування. Гаджет товщиною 8,8 мм отримав 6,3-дюймовий дисплей.

Виробник зберіг 3.5-м роз’єм для стерео-навушників, він знаходиться біля порту USB Type-C. Раніше в Китаї дебютували смартфони Samsung Galaxy A9 Star і A9 Star Light.