Honor, суб-бренд компанії Huawei, анонсував революційну технологію прискорення графіки GPU Turbo, яка використана вперше в ігровому смартфоні Honor Play. Також в наступних оновленнях ПЗ вона з’явиться на інших пристроях Honor.

Технологія GPU Turbo значно збільшує ефективність обробки графіки на смартфонах, тим самим дозволяючи запускати важчі графічні інтенсивні ігри, без помітного впливу на час роботи від батареї. Нова технологія від Huawei і Honor дозволяє підвищити ефективність обробки графіки на 60% і при цьому знизити споживання енергії процесором на 30%. Крім того, вона приносить HDR-якість зображення і спеціальні ефекти в іграх.

Розробникам вдалося домогтися ефекту шляхом реструктуризації традиційної графічної платформи в системі нижнього рівня. Технологія заснована на інтеграції прискорювача GPU з програмним забезпеченням. Це принесе користь мобільним іграм, які вимагають високої ефективності обробки графіки. Простіше кажучи, схоже, що Huawei знайшла спосіб налаштувати GPU на обробку графіки, щоб в значній мірі підвищити її ефективність.

Технологія GPU Turbo також може підтримувати AR і VR і застосовуватися в різних сферах, включаючи віртуальне навчання, інтернет-магазини і телемедицину.

А найцікавіше, що нову технологію отримають не тільки свіжі пристрої, а й існуюче обладнання при оновленні ПЗ, а саме Honor 10, Honor View 10, Honor 9 Lite і Honor 7X. Таким чином, ця технологія призначається не тільки для флагманськими смартфонів компанії!