Lenovo анонсувала нові смарт-годинник на сьогоднішньому заході. Lenovo Watch X (10) поставляється з набором датчиків і OLED-дисплеєм. Якщо вам не подобається Watch 9, анонсований раніше в цьому році, ви повинні придивитися до годинника Watch X.

Повні специфікації Watch X і раніше недоступні, але ми оновимо статтю, як тільки отримаємо їх. Watch X поставляється з OLED-екраном. У Watch X є два види ремінців: міланський ремінець і шкіряний варіант.

Годинник має шість різних датчиків – барометр, датчик серцевого ритму, датчик кров’яного тиску, гіроскоп, датчик сили тяжіння і геомагнітний датчик.

Харчування годин – це батарея 600 мАг, яка може забезпечити до 45 днів в режимі очікування. Підключення здійснюється через Bluetooth 5.0 LE. Годинники X також водонепроникні до 80 метрів.

Годинники випускаються в чорному і сріблястому кольорі. Ціна? 299 (~ $ 47) для версії для міланського ремінця і? 329 (~ $ 51) для версії шкіряного ремінця.

Існує також Watch X Plus, який продається за? 399 (~ $ 62) за міланську версію і? 429 (~ $ 67) за шкіряну версію. У нас немає інформації про те, як він відрізняється від звичайної моделі.