Перша ексклюзивна версія OnePlus 6 за спеціальною ціною з’явиться вже у вівторок, 5 червня. Новинка буде поставлятися в розширеній конфігурації і отримає нове забарвлення корпусу.

Головною відмінністю нової версії стане колір корпусу – перламутровий білий в матовому виконанні. Також OnePlus 6 отримає золотисту металеву рамку і окантовку сканера відбитків пальців на задній частині телефону. Примітно, що передня панель при цьому залишилася чорною. Білий OnePlus 6 буде поставлятися тільки в версії з 8 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої пам’яті.

В іншому ексклюзивна версія смартфона не буде відрізнятися від інших модифікацій OnePlus 6. Вона отримає той же 6,3-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 19: 9, процесор Snapdragon 845 і подвійну тилову камеру. Як прошивки буде використовуватися OnePlus Oxygen OS, заснована на Android 8.1.

Обсяг поставок білих OnePlus 6 поки невідомий – але варто відзначити, що раніше обмежені партії смартфонів OnePlus розкуповувалися досить швидко. Ціна новинки складе $ 579.