Сьогодні відбудеться найбільша щорічна конференція Apple, але шансів на те, що компанія представить на ній смартфони, майже немає. Нові iPhone X покажуть восени, iPhone SE 2, як повідомляється, також затримується, а так званий бюджетний 6,1- дюймовий iPhone 2018 вийде на ринок не раніше листопада. Залишається тільки дивитися на нові смартфони на YouTube.

У новому відео «засвітився» самий топовий 6,5-дюймовий варіант нового iPhone, який, втім, в основному нагадує поточне покоління iPhone X. Повідомляється, що даний відеорендер заснований на заводських кресленнях САПР, що означає, що він повинен бути на 99 відсотків точним. Згідно витоку, найбільший iPhone 2018 роки (iPhone X Plus?) Отримає розміри 157,5 x 77,4 x 7,7 мм.

В іншому це «старий-добрий» iPhone X: «козирок» у верхній частині екрану, тонкі рамки, OLED-дисплей, Face ID, подвійна основна камера зі світлодіодним спалахом, порт lightning, кнопки на колишніх позиціях і корпус зі скла і металу типу «сендвіч». Ризикнемо припустити, що вартість гаджета буде зашкалює.