Apple з 2020 року планує використовувати в ПК власні процесори замість чіпів Intel. У зв’язку з цим в секретній лабораторії почалася реалізація проекту Kalamata.

Раніше повідомлялося, що Apple збирається перейти на власні процесори. Це пов’язано з тим, що компанія часто переносить терміни виробництва через те, що безпосередньо залежить від поставок Intel, процесори якої використовуються Apple.

Повідомляється, що тепер Apple працюють над новим технічним забезпеченням в секретній лабораторії. Вона знаходиться в окрузі Вашингтон, недалеко від центру компанії, в якому вирішують апаратні завдання. Відомо, що штат лабораторії налічує близько 20 осіб. Деяких фахівців навіть переманили з Intel.

Вищеописану інформацію компанія Apple на даний момент ніяк не прокоментувала.

Нагадаємо, раніше компанія запатентувала новий «куленепробивне» скло для випускаються гаджетів. Сверхзащіта буде забезпечуватися наявністю в склі безлічі волокон, які забезпечать міцність. Можливо, рішення зробити дисплеї своїх пристроїв міцніше з’явилося через численні скарги на те, що пристрій дуже крихке і розбивається від одного удару.