Модель нагадує iPhone X і по дизайну задньої панелі, і по колірних варіантах

Компанія Samsung анонсувала в Китаї два нових смартфони – Galaxy A9 Star і Galaxy A9 Star Lite. Перший апарат є повноцінною новинкою, а ось другий практично нічим не відрізняється від моделі Galaxy A6 + , яка доступна в тому числі і на російському ринку.

На фото нижче зліва – Galaxy A9 Star Lite, по центру і справа – Galaxy A9 Star.

Galaxy A9 Star отримав 6,3-дюймовий дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю 2220 х 1080 пікселів, 4 Гбайт оперативної і 64 Гбайт вбудованої пам’яті, батарею на 3700 мАг з швидкою зарядкою і сканер відбитків пальців на задній панелі. Дозвіл задніх камер – 24 і 16 мегапікселів, фронтальною – 24.

Роль програмної платформи в Samsung Galaxy A9 Star грає операційна система Android 8.0 Oreo, апаратної – чіпсет середнього рівня Qualcomm Snapdragon 660.

Samsung анонсувала смартфон Galaxy A9 Star з незвичайним для себе дизайном

Відзначимо, що новинка відрізняється від більшості смартфонів Samsung своїм дизайном. Здвоєна задня камера знаходиться не по центру тильної панелі, а в лівому кутку. В цьому плані Galaxy A9 Star нагадує iPhone X. Колірними варіантами, втім, теж – модель може бути чорною або сріблястою.

Galaxy A9 Star оцінили приблизно в 580 доларів. Чи вийде апарат за межі китайського ринку – невідомо. Раніше моделі Samsung серії Galaxy A9 продавалися тільки в КНР.