Треба віддати належне компанії Lenovo, вона зробила все, щоб ми чекали завтрашній дебют смартфона Z5. Виробник покладає великі надії на новинку, яку позиціонує не інакше як «вбивцю» Xiaomi Mi8 і заради підігрівання інтересу до неї активно тизери майбутній анонс. Схоже, що завершує низку промо-плакатів, рекламний постер, що демонструє профіль новинки.

Це буде черговий скляний «бутерброд», де фронтальну і задню сторону прикриває скло, а посередині металева рамка. Новинка отримає подвійну тильну камеру з вертикальним модулів. За попередніми Рендер відомо, що фронтальну камеру відправили на «підборіддя».

За тією інформацією, що присмачував нам виробник, Lenovo Z5 повинен виділятися на тлі конкурентів безрамковий дисплеєм і рекордним обсягом постійної пам’яті 4 ТБ. Новинка буде витривалою за тривалістю роботи і подвійна основна камера повинна створювати пристойні фоточки, і тут на допомогу прийде штучний інтелект. Lenovo Z5 обіцяє стати технологічним проривом, адже тут знайдуть своє застосування різні унікальні напрацювання і всього їх буде вісімнадцять.